Bun Venit in RTO Company!

• Aceasta compania consta in asigurarea forumuriilor bine dotate!
• Asiguram asta doar Firmele/Clanurile serverului TR.INDUNGI.RO!
• Aici aveti sansa la 2-3 moderatori la forumu dvs!
• Avem sponsori care platesc salariile!

STAFF-ul Companiei va ureaza o zi cat mai placuta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bun Venit in RTO Company!

• Aceasta compania consta in asigurarea forumuriilor bine dotate!
• Asiguram asta doar Firmele/Clanurile serverului TR.INDUNGI.RO!
• Aici aveti sansa la 2-3 moderatori la forumu dvs!
• Avem sponsori care platesc salariile!

STAFF-ul Companiei va ureaza o zi cat mai placuta!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Romania Trucking Office!

2 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Romania Trucking Office! Empty Romania Trucking Office! Lun Iul 21, 2014 4:48 pm

ArBoR

ArBoR
Admin RTO

Romania Trucking Office! Rto

Ce e ala RTO?: RTO vine de la Romania Trucking Office, Cel mai mare server de sa-mp ( server de Trucking) din Romania, Este un server protejat si bine amenajat pentru toti cei care vor sa intre!

Cine detine serverul?: Serverul este detinut de Fredel Arnold, Un tip de 20 de ani, foarte Destept, Bun, Bogat la inima, Firav, Intelegator... El a creat serverul si la populat cu ajutorul lui ArGoN!

Cine este ArGoN asta?: ArGoN este RCON-ul care se ocupa de server, de exemplu de admini, vipi, reguli... Este un tip de treaba, bun, destept, corect!

Staff-ul cum e?: Staff-ul RTO este unu din cei mai experti (de elita) din Romania! Au vechime in sa-mp, stiu toate comenzile de pe rost, se pricep la multe lucruri, respecta pe toti, au un limbaj decent, sunt mereu corecti!

Cine se ocupa cu serverul inafara de ArGoN/Fredel?: Doar administratorii de nivel MAXIM au puterea de a hotara orice pe server cand ArGoN/Fredel sunt ocupati!

Are serverul succes?: Serverul RTO are succes de 4 ani si va continua cu mare succes!

De ce iti place sa joci pe server?: Este un server bine protejat, facut, curatat, bun! Imi place ca ma inteleg bine cu apsolut toti jucatorii, era primul meu server de sa-mp si imi place sa ajut lumea!

Cine crezi ca e mai important? un jucator sau un V.I.P?: Eu cred ca nici unul nu este mai important decat celalalt! Toti suntem importanti!

Crezi ca ar trebuii macar sa intru sa vad serverul?: Doar sa intrii? Din primele 5 minute cand o sa intrii, o sa ramai peveci!

Chiar asa tare e serverul?: DA! E cel mai tare server din Romania!

Cine sunt cei mai activi si buni din tot STAFF-ul?: Pai: Sanisorg, BlackMafia, DarkDemon, Cesar_Meserati, AlexST2, XmanStyle, ArGoN.

Iti place sa joci pe server sau sa ajuti?: Eu cand intru pe sa-mp, nu ma joc deloc, stau si ajut toti jucatorii!

Hmmm... Crezi ca merita sa intru?: DAAAAAA

Dami ip-ul la server: Connect --> 93.119.26.9:7777 or TR.INDUNGI.RO!

Ce nick ai pe server?: ArBoR

Acum intru... : Bafta la jucat, daca ai nevoie de ajutor, CONTACTEAZA-MA!


BY: ArBoR  Very Happy



Ultima editare efectuata de catre ArBoR in Mar Iul 22, 2014 7:31 am, editata de 1 ori

https://rto-company.forumgratuit.ro

2Romania Trucking Office! Empty Re: Romania Trucking Office! Mar Iul 22, 2014 5:36 am

Ketchup

Ketchup
Banned

I love you Buna descrierea Very Happy

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum